Güvenlik Parçalarının Üretimi

Yıllarca otomotiv endüstrisinde hassas güvenlik parçaları sağlanmasıdır. Uzmanlığımızı geliştirirken, dökümden fren ve tekerlek parçalarının üretimlerini seçtik. Avrupa ve Türkiye'deki otomotiv endüstrisi için hava soğutmalı fren diskleri, fren kampanaları ve tekerlek poryalarını OEM olarak üretiyoruz. aynı zamanda bu parçaları orijinal kaliteli yedek parçalar olarak yedek parça pazarının kullanımına sunmaktayız. güvenilirliğimiz, kalite müşterilere verdiğimiz hizmet kalitesi bizim bu işte müşterilerimizle büyümemize olanak vermektedir.

Makina parkımızda bulunan tezgahlarımız ile  3 adet büyük fren diski hattı, 10 adet küçük fren diski hattı, 1 adet büyük kampana hattı ve 2 adet küçük kampana hattında üretim yapılmaktadır.  

Ø700 mm'ye ulaşan çaplardaki Fren kampanalarımız işleme teknolojisine uygun olarak  CNC işleme hatlarımızda 1,5-5 dakikada işlenmektedir.
Ø600 mm'ye ulaşan çaplardaki Fren disklerimiz işleme teknolojisine uygun olarak  CNC işleme hatlarımızda 2-4 dakikada işlenmektedir.
Fren disk ve kampanalarımız 3 eksenli CNC dik işleme merkezlerinde 2-4 dakikada delinebilmektedir.
Balans ölçüm cihazlarımız ve 2 eksenli freze ile ürettiğimiz disk ve kampanaların balans kontrolü ve balans alma işlemi yapılmaktadır.